Fejléc

Karrier

Budapest / hibrid

IT üzemeltető (Veeam, ArcServe)

Ismerős számodra a Veeam és az ArcServe program? Szeretnél IT üzemeltetőként elhelyezkedni? Ha érdekel téged a mentő szerverek üzemeltetése csatlakozz Magyarország egyik dinamikusan fejlődő vezető IT cégéhez!

Képesség, készség

ArcServe jó kommunikáció precizitás proaktivitás szervezőképesség ügyfélközpontúság Veeam

Rólunk

Az EURO ONE Számítástechnikai Zrt. a Bravogroup Holding részeként meghatározó tagja hazánk egyik legnagyobb árbevételű magyar tulajdonú infokommunikációs vállalatcsoportjának. A társaság a hagyományos hardverértékesítés mellett üzemeltetéssel, infrastrukturális és IT-biztonsági megoldásokkal, valamint üzleti alkalmazások fejlesztésével is foglalkozik. Az informatikai vállalkozások élvonalába tartozó cég több, mint 30 éve tevékenykedik a szakmában, ezalatt stabil szakértői gárdát alakított ki.

Feladatok, amiben Rád számítunk:

  • Mentési megoldások, elsősorban Veeam és ArcServe nagyvállalati üzemeltetése (többféle alkalmazás speciális mentési előírásainak ismerete szükséges pl. adatbázisok mentése)
  • Mentő szerverek üzemeltetése; hibakeresés, naplófájlok elemzése, release verzió frissítések, package verzió frissítések
  • Mentés visszatöltési tesztek, DR tesztek, tesztelési dokumentációk, mentési rend elkészítése
  • Mentéshez kapcsolódó szabályzatok, dokumentációk szakmai kezelése: DRP, BCP, katasztrófa elhárítási tervek, rendszer és üzemeltetési dokumentáció
  • Mentési alkalmazást futtató szerver hardver ismeretek; hibakeresés, naplófájlok elemzése, firmware frissítések elvégzése előny
  • Monitoring riasztások értelmezése, kezelése
  • Hibabejelentések fogadása, regisztrálása, a hibák kivizsgálása, szükség szerinti intézkedések megtétele

Ilyennek képzelünk el téged:

  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Alapvető hardver és operációs ismeretek előny
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Precizitás, jó problémamegoldó képesség
  • Proaktivitás, önálló munkavégzés
  • Csoportmunkában való részvétel, munkaszervezés napi szinten

Előnyként kezeljük

  • Szakirányú IT végzettség
  • Egyéb üzemeltetési tapasztalat: OS, virtualizáció, storage ismeretek
  • Gyártói minősítések megléte
  • Zabbix megoldások ismerete
  • Szakmai angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Dinamikus, szakértő csapat
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Képzések, vizsgázások támogatása
  • Sportolás és társadalmi megmozdulások támogatása
  • Fejlődési lehetőség, karriertervezés
  • Stabil munkahely
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.